O firmie

Jeżeli musisz zainstalować system oddymiania klatki schodowej oraz zabudować ją drzwiami p/poż. to zapoznaj się z naszą ofertą w dziedzinie zabezpieczeń p/poż. Posiadamy doskonałej jakości sprzęt elektroniczny producenta krajowego i zagranicznego z funkcją automatycznego i ręcznego sterowania systemami oddymiania klatek schodowych w budynku objętym pożarem. Instalowane przez nas systemy mogą być jako samodzielne, bądź jako współpracujące z systemami sygnalizacji pożaru lub odcięć ogniowych.

Poza systemami oddymiania w naszej ofercie posiadamy:
– Systemy automatycznego zamykania drzwi i bram p/poż w strefach objętych pożarem.
– Drzwi p/pożarowe drewniane , stalowe w wersjach pełnych i przeszklonych.

Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie wymagane świadectwa dopuszczeń. Często z uwagi na brak wiedzy w zakresie wymogów p/poż. klient jest zwodzony i proponowane mu są rozwiązania drogie bądź nie zgodne z obowiązującymi przepisami. Dla nas KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY i mottem naszej firmy jest wykonanie dla naszego Klienta najkorzystniejszego rozwiązania pod względem techniczno/ekonomicznym. Decydując się na przyjęcie naszej oferty możecie być Państwo pewni fachowego projektu, montażu, serwisu w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Firma „M+K” Techniczna Ochrona P/pożarowa świadczy usługi w zakresie dostawy, montażu, serwisu i w projektowaniu w/w zabezpieczeń p/pożarowych. od 1991r.
Zadzwoń do nas, przyślij zapytanie a na pewno znajdziemy rozwiązanie.